Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Studiedag Latasteschool - Rots & Water

09 juni 2021

Alle leerkrachten en onderwijs ondersteunend personeel hebben tijdens de studiedagen van de Latasteschool de basistraining Rots en Water gevolgd. Het waren leerzame, maar vooral ook plezierige dagen. We hebben zelf mogen ervaren hoe je middels spel het leerplezier kunt bevorderen door het inzetten van de methode Rots en water. Daarnaast ook hoe je de kinderen hiermee in hun kracht kunt zetten. Het doel van Rots en water is om de vaardigheden op communicatief en sociaal gebied te vergroten en daarmee ook het welzijn van de leerlingen te bevorderen. We waren allemaal erg enthousiast en hebben heel veel zin om alle inspiratie die we hebben opgedaan deze dagen in te gaan zetten in de groepen.

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

Latasteschool

Bergerweg 37                       

6085 AT Horn                   

Tel.:  0475 - 58 17 07

E-mail: latasteschool@aloysiusstichting.nl